Strona tymczasowo niedostępna...

Nowe apartamenty 12 min do lotniska Alicante

lokalizacja: Gran Alacant, Nowe apartamenty przy plaży i 12 min od lotniska Alicante

277 000 EUR

3 394 EUR / m2

Opis nieruchomości

Nowy kompleks mieszkaniowy ze 170 apartamentami Gran Alacant, z widokiem na Morze Śródziemne i bezpośrednim dostępem do oznaczonej błękitną flagą plaży El Carabassi.

2 i 3 pokojowe apartamenty z 2 łazienkami mają przemyślany rozkład i cieszą pięknymi widokami na morze, plażę oraz prywatny basen i osiedlowe ogrody.

Nowe apartamenty o doskonałych walorach tworzą piękne osiedle z basenem, prywatnym parkingiem podziemnym, komórką lokatorską, terenami ogrodowymi parking dla rowerów i plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie znajduje się 15 minut spacerem od plaży El Carabassi.

OKOLICA
Gran Alacant, to osiedle położone w Cabo de Santa Pola, zielonym obszarze pomiędzy Sierra de Santa Pola i plażą El Carabassí (niebieska flaga).

Z wybrzeża widać Wyspę Tabarca, dawne schronienie dla piratów berberyjskich, która wraz z Parkiem Przyrody Salinas jest niezwykle pięknym miejscem do odwiedzenia.
Klimat jest śródziemnomorski i wiosenny przez cały rok, ze średnią temperaturą 19ºC.
Las Dunas del Carabassí, zadbany, dziewiczy obszar przyrodniczy, na którym znajduje się główna plaża Gran Alacant, to rozległa plaża z drobnym złotym piaskiem.

Woda tam jest turkusowa i krystalicznie przejrzysta. W tym nadmorskim obszarze panuje wielkie zamiłowanie do sportów, takich jak kitesurfing czy windsurfing. Istnieje tu też kilka szkół oferujących kursy przez cały rok.

Osiedle to zbudowane jest na wysokości około 100 metrów i szczyci się niezwykłymi widokami na wybrzeże. Posiada tez wszelkiego rodzaju usługi i sprzęt, z kilkoma powierzchniami handlowymi, które zaspokoją wszystkie potrzeby.

Gran Alacant znajduje się w uprzywilejowanej sytuacji ze względu na bliskość wybrzeża, jest tylko o 10 minut od lotniska, 15 km od miasta Alicante i 25 km od miasta Elche, dwóch głównych miast w prowincji Alicante.

Położony przy plaży El Carabassí, Gran Alacant znajduje się na południe od miasta Alicante, między El Altet i Santa Pola, i oferuje szeroką gamę usług, które zaspokajają codzienne potrzeby. Obszar jest w pełni skomunikowany, z różnymi obszarami handlowymi z supermarketami, restauracjami, aptekami, bankami itp.


HARMONOGRAM PŁATNOŚCI:


  • umowa rezerwacyjna - 6000 Euro + 10% VAT

  • umowa przedwstępna - uzupełnienie do 30% wartości + 10% VAT - ok. 1 miesiąc od podpisania umowy rezerwacyjnej

  • umowa przeniesienia własności - 70% wartości ceny + 10% VATZapraszam do kontaktu!

Kontakt do opiekuna:

COCOSTA.PL

Iwona Lewandowska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.