Strona tymczasowo niedostępna...

Apartament w Gran Alacant , blisko plaży Carabassí

lokalizacja: Gran Alacant, Apartament przy plaży Carabassi w Gran Alacant

190 000 EUR

2 682 EUR / m2

Opis nieruchomości

Nowa inwestycja ze 120 apartamentami w Gran Alacant, w Cabo de Santa Pola, bardzo blisko parku przyrody Clot de Galvany, w niewielkiej odległości od plaż Carabassí.
Apartamenty z 2 i 3 sypialniami, 2 łazienkami mają starannie zaprojektowaną infrastrukturę i cieszą się pięknym widokiem na części wspólne, środowisko naturalne lub morze, basen i prywatne ogrody na osiedlu.
Te nowe apartamenty są zbudowane w bardzo wysokim standardzie i tworzą urocze osiedle z basenami, prywatnym parkingiem podziemnym, magazynem, ogrodami i placem zabaw dla dzieci.
Naturalne otoczenie, wspaniała lokalizacja między miastami El Altet i Santa Pola oraz wspaniałe plaże wydmowe sprawiają, że nowe apartamenty  są jednym z najlepszych możliwych wyborów, jeśli chcesz kupić dom na Costa Blanca.

Przewidywany termin zakończenia: czerwiec 2024

OKOLICA
Gran Alacant to inwestycja zlokalizowana w Cabo de Santa Pola, zielonej okolicy, pomiędzy górami Santa Pola a plażą w Carabassí.
Z wybrzeża można zobaczyć wyspę Tabarca, starożytne schronienie berberyjskich piratów, a także rezerwat przyrody na słonych bagnach, oba piękne miejsca do odwiedzenia.
Klimat jest śródziemnomorski i wiosenny przez cały rok, ze średnią temperaturą 19ºC.
Na wydmach Carabassí, dziewiczym i chronionym obszarze, znajduje się również główna plaża Gran Alacant, rozległa plaża z drobnym złotym piaskiem.
Krystaliczna woda ma wspaniały turkusowy kolor. Obszar ten jest bardzo popularny do uprawiania sportów takich jak kitesurfing czy windsurfing. Istnieją tu różne szkoły, które prowadzą kursy sportów wodnych przez cały rok.
Osiedle jest zbudowane na wysokości około 100 metrów nad poziomem morza i oferuje niezwykłe widoki na wybrzeże, posiada również szeroką gamę usług i udogodnień oraz różne obszary handlowe w pobliżu, które zaspokoją wszelkie potrzeby.
Alicante , nad brzegiem Morza Śródziemnego jest jednym z najlepszych miejsc do życia w Hiszpanii; idealne do korzystania ze wspaniałego klimatu i bogatej gastronomii, która charakteryzuje wschodnie wybrzeże.
Costa Blanca jest idealnym miejscem do uprawiania każdego rodzaju sportu lub aktywności na świeżym powietrzu w każdy dzień w roku; żeglarstwo, wędkarstwo, nurkowanie, wędrówki, a jeśli jesteś fanatykiem golfa, możesz zagrać na jednym z 21 pól golfowych w regionie.
Prowincja Alicante ma wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się doskonałą jakością życia: słońce, plaże, przyrodę, gastronomię, doskonałe sieci komunikacyjne i świetną infrastrukturę.

HARMONOGRAM PŁATNOŚCI:
umowa rezerwacyjna - 6000 Euro + 10% VAT
umowa przedwstępna - uzupełnienie do 30% wartości + 10% VAT - ok. 1 miesiąc od podpisania umowy rezerwacyjnej
umowa przeniesienia własności - 70% wartości ceny + 10% VAT

Zapraszam do kontaktu!
Kontakt do opiekuna:

COCOSTA.PL

Iwona Lewandowska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.